NOWY HARMONOGRAM BADAŃ NA OBECNOŚĆ HCV

Szanowni Państwo,

Organizowane są kolejne akcje bezpłatnych badań przesiewowch w kierunku wykrycia zakażenia wirusem WZW C.

Serdecznie zapraszamy!

Poniżej udostępniony został harmonogram badań:

20.11 a) Komenda Główna Straży Pożarnej dla pracowników (ul. Podchorążych 38, 00-463 Warszawa)

b) Międzyleski Szpital Specjalistyczny (Bursztynowa 2, 04-749 Warszawa), od godz. 9.00, dla pracowników, pacjentów i odwiedzających

NAJBLIŻSZE AKCJE BADAŃ PRZESIEWOWYCH W KIERUNKU WYKRYCIA ZAKAŻENIA WIRUSEM WZW C

Szanowni Państwo,

Najbliższe akcje badań przesiewowych w kierunku wykrycia zakażenia wirusem WZW C odbędą się:

12.11

a) w Urzędzie Miasta Dzielnicy Bielany dla pracowników od 9.00

b) w Instytucie Historii Polskiej Akademii Nauk

13.11

w Urzędzie Miasta Dzielnicy Bielany dla mieszkańców od 9.00 do zamknięcia urzędu

15.11

w Mazowieckim Centrum Stomatologii dla pracowników

NOWE TERMINY BEZPŁATNYCH BADAŃ ORGANIZOWANYCH W RAMACH "PROGRAMU BADAŃ PRZESIEWOWYCH W KIERUNKU WYKRYCIA ZAKAŻENIA WIRUSEM ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C"

UWAGA!

Nowe terminy bezpłatnych badań przesiewowych w kierunku wykrycia zakażenia wirusem WZW C!

24.10 - Urząd Miasta Dzielnica Praga-Południe, ul. Grochowska 274   (w godz. 9.00-15.00, dla mieszkańców)

24.10 - Biblioteka Narodowa w Warszawie (tylko dla pracowników)

25.10 - PAN Dom Seniora w Konstancinie (badania dla pracowników i kuracjuszy)

28.10 - PAN Pałac Kultury i Nauki (tylko dla pracowników)

RELACJA Z AKCJI BADAŃ NA WARSZAWSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z akcji bezpłatnych badań przesiewowych na obecność wirusa HCV, która została przeprowadzona 25 października br. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, podczas Medycznych Targów Pracy i Praktyk.

Fot. Dominika Robak

BEZPŁATNE BADANIA DLA PRACOWNIKÓW URZĘDU DZIELNICY PRAGA-POŁUDNIE

24 października bezpłatne badania w kierunku wykrycia zakażenia wirusem WZW C będą mogli wykonać pracownicy Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy (ul. Grochowska 274), w godz. 10.00-15.00.

Szczegóły: https://www.pragapld.waw.pl/bezp%C5%82atne-badania-przesiewowe.html#start

BEZPŁATNE BADANIA NA OBECNOŚĆ WIRUSA HCV W GOSTYNINIE!

Informujemy, że 17.10. br. bezpłatne badania na obecność wirusa HCV będzie można wykonać w Urzędzie Miasta w Gostyninie, przy ul. Rynek 26.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godzinach: 9.30-16.00!

BEZPŁATNE BADANIA W KIERUNKU WYKRYCIA WZW C NA BIELANACH!

UWAGA! W dniach 16-17.10. br. bezpłatne badania w kierunku wykrycia zakażenia wirusem WZW C odbędą się w Urzędzie Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy.

Zapraszamy pracowników i mieszkańców!

KOLEJNE TERMINY BADAŃ!

Kolejne terminy bezpłatnych badań na obecność wirusa HCV!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Badania odbędą się w Warszawie:

10.10.br., w Urzędzie Dzielnicy Białołęka, od godz. 9.00 do ostatniej zainteresowanej osoby

11.10.br., w Urzędzie Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy , od godz. 9.30 do ostatniej osoby

w Siedlcach:

09.10.br., w Przychodni Specjalistycznej w Siedlcach, ul. Formińskiego 14, od 9.00 dla wszystkich zainteresowanych

oraz w Gostyninie:

JUŻ WE WTOREK BADANIA DLA PRACOWNIKÓW INSTYTUTU MATEMATYCZNEGO PAN!

W dniu 08.10. br. bezpłatne badania przesiewowe w kierunku wykrycia zakażenia wirusem WZW C zostaną przeprowadzone w Instytucie Matematycznym Polskiej Akademii Nauk. Z badań będą mogli skorzystać pracownicy jednostki.